Arslanbucak Mahallesi’ne 3753 metrekarelik park

Kemer Belediyesi, ilçe genelinde yeni park çalışmalarını sürdürüyor. Kemer Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun talimatları ile Arslanbucak Mahallesi’ne 3753 metrekare büyüklükte yeni bir park kazandırıyor.

Arslanbucak Mahallesi’ne 432 ada yanında 3753 metrekare alanda başlayan park çalışmasının en kısa sürede tamamlanarak halkın kullanımına kazandırılması amaçlanıyor.

Park alanında; yaya yolları, yeşil alanlar, çocuk oyun alanları, yetişkinler için spor aletleri, gençler için basketbol sahası, eğlenme ve dinlenme için oturma mekanları, banklar ve çöp kovaları bulunacağı belirtilen park yeri ile ilgili bir açıklama yapan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, “Yeşile ve doğaya olan tutkumuzla ilçemiz genelinde yeni park alanları yaratmaya devam ediyoruz. Diğer mahallelerimize yaptığımız ve çok beğenilen parklarımızdan birini de Arslanbucak Mahallemize kazandırıyoruz. Halkımızın aileleriyle birlikte parklarda rahatça vakit geçirebilmeleri için çalışmaya devam ediyoruz. Kemer’in çehresini değiştirmeye devam edeceğiz. Kemer halkı bize güvenmeye devam etsin” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x